poniedziałek, 19 maja 2014

Zmiany...

W życiu człowieka bywają takie chwile w których podjęcie właściwej decyzji budzi wiele niepewności. Należę do osób, która ogólnie nie przepada za zmianami. Po blisko 10 latach jazdy w stroju Żary MTB Team zmieniłem barwy klubowe. Myślę, że w momencie gdy zrezynowałem z pełnienia funkcji prezesa stowarzyszenia jakim jest Żary MTB Team zaczęła już się ta zmiana, a tak naprawdę dużo wcześniej przecież pisałem o tym na swoim blogu [link]. Trwało to dość długo, bo prawie sześć lat.
W chwili obecnej reprezentuję barwy sklepu internetowego: krisbike.pl. Jest mi miło, że dołączyłem do drużyny, która wspiera młode talenty: Marta Turoboś, Marceli Bogusławski, Łukasz Winiarski. Właściel sklepu Krzysztof Baran również się ściga.
Ostatnie jego zmagania zakończyły się niestety kapciem złapanym na Pucharze Czech MTB XC w Bedřichovie, na którym miałem okazję wczoraj być i kibicować najlepszym, jak i moim przyjaciołom z Żar- reprezentujących MTB Silesia Rybnik, braciom Łukasz i Matuesz Pihulak. Poniżej fotorelecja z Bedrichova:


2 komentarze:

  1. Szkoda że się sprzedałeś prywatnej firmie... no ale w sumie KrisBike to można sądzić że to twój własny sklep rowerowy :)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Dlaczego pada tekst. że od razu się sprzedałem? A może taka zmiana była mi potrzebna? Nie widze w tym nic złego, by jeździć w nowych barwach. Były żarskie stroje, teraz jest krisbike :) życie toczy się dalej. Nawet Rzymskie Imperium kiedyś się skończylo!

      Usuń